20. lutego 2020r. Pan Jezus został koronowany w Niebie Królem Polski!

20. lutego tego roku rzeczywiście odbyła się Niebiańska Koronacja Pana Jezusa, mimo przewrotnej postawy rządu i wrogiej postawy wielu członków Episkopatu wobec Intronizacji. Oczywiście, gdy odbędzie się w przyszłości Intronizacja według wizji Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny, Łaski będą jeszcze większe, niemniej teraz Pan Jezus ma władzę w Polsce i może ją realizować, jak nigdy do tej pory. Jakie mamy tego znaki?

Po pierwsze, na przykład nawet, jeśli ten rząd zawyża statystyki tego corona-virusa, zalicza na poczet tych zgonów nawet osoby, które latami cierpiały na coś innego, to i tak nie może przekroczyć tych kilkunastu zgonów dziennie. A jak to wygląda w innych krajach?

Dalej, powstrzymywane są od 20. lutego w znacznej mierze toksyczne loty chemtrails – proszę zobaczyć, że niebo znacznie częściej i bardziej jest niebieskiej, wielokrotnie mniej mamy tego białego „mleka”.
Kolejnym wielkim znakiem jest powstrzymanie tej radioaktywnej chmury z Czarnobyla, odegnanie jej poza Polskę – można sprawdzić sobie mapy wiatrów z tego dnia. Było to w Wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
Mamy trzy wielkie znaki, sprawdzalne, badalne.

Wizję otrzymał mistyk Grzegorz Wróblewski z Leszna, bardzo poważany, także przez Brata Elię, tego od Cudownej Fotografii. Zapraszam do zapoznania się z wizją Koronacji 20. lutego tego roku:

Fakt tej koronacji potwierdziło przy najmniej pięciu katolickich mistyków: kapłan, który jeszcze nie publikuje otrzymywanych Orędzi, Anna od Jezusa, Maria Michalina od Apokalipsy, Ewa Rycielska – Boża Owieczka, oraz Krzysztof Michałowski – Cyprian Polak.

 1,280 total views,  1 views today