Część II – zdj nr 25

Miejsce licznych pielgrzymek

Zdj. nr 25. (zdjęcie zostało złożone z dwóch pojedynczych zdjęć) Oława, 8 XII 1997 r. Około 30 tysięcy pielgrzymów z Polski, Czech, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Norwegii i innych krajów przybyło wraz z kapłanami, aby wziąć udział w uroczystej procesji z cudowną figurą Matki Bożej Niepokalanej, która wcześniej płakała krwawymi Łzami. Po zakończeniu procesji została odprawiona Ofiara Mszy Świętej, w czasie której wydarzył się cud Eucharystyczny.
„Ja, Matka Boża, schodzę na polskiej ziemi, ale nie wszyscy, którzy tu przybywają modlą się! Mój synu, wielu tu przychodzi z ciekawości, a nie ma modlitwy! Jeśli tutaj się nie modlą, wracają do domu z pustym sercem!
(Matka Boża, 13 XII 1997 r.)

„Ja, Jezus Chrystus, mam otwarte, krwawiące Serce, ponieważ tak bardzo pragnąłem, aby przybyli biskupi, aby wzięli udział w procesji, ale nie wypełnili mojej Woli! Słudzy moi, kapłani, moi biskupi, czy mało jest znaków i cudów dawanych na tym świętym miejscu?! A ta Krew i Woda, które wypłynęły na Krzyżu, na placu, gdzie się modlicie?! A te wszystkie uzdrowienia, jakie miały tu miejsce przez tyle lat trwania objawień?! I ten dzisiejszy znak…
(…) Słudzy moi, kapłani, czy potrzebujecie jeszcze więcej znaków i cudów? Moi biskupi, nie prześladujcie tego miejsca, lecz nawróćcie się i pokochajcie moje Serce, a wtedy moje Serce przestanie krwawić!”
(Pan Jezus, s. Jadwiga, Oława, 8 XII 1997 r.)

Mój synu, Jezus Chrystus i Ja, Matka Boża, pragniemy, aby odbywała się wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pw. Bożego Miłosierdzia. (…)
Mój synu, Ja, Matka Boża, pragnę, aby Kościół podjął pozytywną decyzję w sprawie objawień. Chcę, abyś wysłał list do Ojca Świętego, prymasa Polski i do waszego kardynała Gulbinowicza, bo on jest waszym pasterzem, aby tu przyjechali pokłonić się tej Hostii, w której Jezus Chrystus dał znak przez Krew i Wodę. To jest wielka Łaska! Módlcie się, aby Papież Jan Paweł II przybył tutaj, na to cudowne miejsce, bo tu, w Oławie jest najważniejsze miejsce: tu jest Sanktuarium Matki Bożej, Królowej Wszechświata i Bożego Pokoju! Tu wierni będą wypraszać Boży Pokój, aby był w ludzkich sercach na całym świecie”.
(Matka Boża, 13 XII 1997 r.)

Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *