Filmy i nagrania dotyczące Objawień w Oławie

Część filmów zostało dodanych razem z odnośnikami do pobrania ich treści na swój komputer, gdyż mogą zostać usunięte, lub w inny sposób naruszone z zewnętrznych źródeł, a zawsze lepiej jest mieć je na swoim nośniku, niż na obcym serwerze filmowym.
Nie jestem autorem żadnego z tych filmów, byłoby to niemożliwe, staram się dodawać materiały w najwyższej jakości, jaka jest mi dostępna.


Msza Święta sprawowana w Oławie – 8. IX 1999r.

 


Pogrzeb Kazimierza Domańskiego (25.06.2002r)

 

Wizjonerowi Kazimierzowi Domańskiemu skrócono życie, czyli go zabito w szpitalu i to także jest jeden z wątków, który będzie sprawdzany w toku rehabilitacji tych wielkich polskich Objawień.
Pogrzeb miał miejsce we wtorek 25-go czerwca 2002r. zaś wizjoner zmarł 21-go czerwca, czyli w piątek, więc mamy dwa dni odmawiania Bolesnych Tajemnic Różańca Świętego, a sam Kazimierz Domański znosił olbrzymie cierpienia z rąk różnych prześladowców, w późniejszym okresie przeważnie duchownych, wśród których przodował ks. kard. Henryk Gulbinowicz, który nigdy nie pojawił się na miejscu Objawień, choć, jako ordynariusz miejsca ma taki obowiązek. Warto zwrócić uwagę na dłonie wizjonera, na których widać ślady po stygmatach, które za życia miał ukryte i sprawiały mu ból duchowo, niewidocznie z zewnątrz.
Można także go obejrzeć na CDA,pl i na Glorii.tv, poniżej udostępniam odnośnik do Glorii:
https://gloria.tv/video/dgTuMyAzWggB28a7qWwqyzfGtOława cz. 6/9 – Cud (2016)

Krótki film zawierający nagrania z wywiadu, udzielanego na ulicach Oławy.
Pierwotnie opublikowany na Youtubie przez Centrum Sztuki w Oławie, poniżej możemy go pobrać na swój komputer:


Sanktuarium Nowy Otok k. Oławy — materiał pokazujący stan Sanktuarium i jego obszaru w 2015r.


Cudowny ogródek działkowy Kazimierza Domańskiego — reportaż wrocławskiego oddziału TVP z 14. rocznicy objawień


 1,898 total views,  1 views today