Matka Boża Ostrobramska

Temat Matki Bożej Ostrobramskiej musi zostać poruszony wobec tematyki Apokaliptycznej, w którą należy się zagłębiać w związku z naszymi czasami.
Matka Boża OstrobramskaMatka Boża Ostrobramska a Objawienia w Oławie

Temat połączenia między Matką Bożą Ostrobramską, a Objawieniami w Oławie musi zostać podkreślony, Choć sama Matka Boża Ostrobramska nie została wymieniona wprost w Oławie, to jednak 16-stego listopada zdarzyły się trzy Objawienia (1987r,, 1988r., 1997r.).

W Oławie był bardzo mocny akcent Matki Bożej Ostrobramskiej na pogrzebie p. Domańskiego, z którego film mamy między innymi tutaj:

Od około godziny z minutami są sceny w kaplicy, gdzie ludzie bardzo rzewnie podchodzą do ciała i tu zaczyna się związek z innymi Orędziami Apokaliptycznymi. Na początku p. Kazimierz Domański nie ma nic, potem ludzie kładą kwiaty, a od pewnego momentu… ma na sobie położony wizerunek Matki Bożej Ostrobramskiej!
Nie, że jest obłożony podobnymi wizerunkami, ale tylko tym jednym i potem nawet jest chowany, to kwiaty obsługa pogrzebu zabiera, ale Wizerunek na nim zostaje złożony i zamknięty w trumnie. Nie widać, kto położył ten obraz, bo było cięcie, ale na początku go nie miał.
Jeśli ktoś chce sobie pobrać, to w załączniku mamy te kilka zrzutów ekranowych. Poza tym, widać na dłoniach ślady po stygmatach, które wizjoner miał za życia ukryte, czyli cierpiał duchowo, a teraz są widoczne i to bardzo, bardzo mocno.

Wizerunek Matki Bożej Ostrobramskiej pozostał z Kazimierzem Domańskim do końca, a nie został z nim pierwotnie złożona, nie było Tego Wizerunku na początku sceny w kaplicy, został położony później.Matka Boża Ostrobramska w Przekazie do Zofii Grochowskiej

Dnia 15.01.1991r. – podaje Pan Jezus

Córko Moja, pisz. Człowiecze, bądź zawsze pojednany z twoim Bogiem, bo nie znasz ani dnia ani godziny. Co stanie się z ogromną liczbą dusz, jeśli nastanie największa z wojen? Świat stoi w obliczu wielkiego zagrożenia. Siły bestii wzniecają już w wielu krajach pochód śmierci.

Mocodawców i tych, którymi posłużą się do wywołania największej z wojen, dotkną straszliwe kary, a fundamenty ziemskiego jestestwa zostaną wstrząśnięte. Naród, który dopuścił się zamknięcia granic przed Bogiem i dąży do rozlewu krwi bezbronnych, ponownie ściągnie na siebie gniew Boży.

Sprawiedliwi, wzywam was. Ci, których jeszcze nie znam, dokonają oczyszczenia u stóp Matki Bożej Miłosierdzia. Człowiecze, pozostaw Mi wolność posługiwania się Tobą. Dopuść Mnie do siebie. Ufaj Mojej Matce. Matka Boża Ostrobramska wspomoże wierny lud, któremu będzie dane odrzucenie niewoli ciemności.

Ktokolwiek wypowiada: Jezu, ufam Tobie, nie zawiedzie się. Bóg nigdy nie pozostawia swoich dzieci.

Czyńcie wszystko, co tylko możliwe, by trwać w świętości. Nadchodzi czas, jakiego nigdy nie było dotąd.

Cała ziemia oblecze się we włosienny wór, bowiem czas ostateczny stoi u waszych drzwi. Moja Polska modli się o wiele, o pokój na Świecie, wynagradza wiele za grzechy świata. Wniknijcie całym sercem i umysłem w To, co teraz wam powiem, Moje dzieci, zrozumcie, że cudowną bronią, chroniącą Świat przed wojną, jest modlitwa. Ktokolwiek twierdzi, że jest inna cudowna broń, pochodzi od kłamcy. Nie pozwólcie zatem wytrącić sobie z rąk tego cudownego oręża, jakim jest modlitwa. Czytajcie Pismo Święte każdego dnia, a będzie wam dana łaska rozpoznawania znaków czasu.

Ja, Jezus Chrystus, mówię, że czas wojny jeszcze nie nadszedł.

[dop. red. Objawień Oławskich – chodzi o III wojnę światową}Artykuł o Matce Bożej Ostrobramskiej

Na czasy, które mamy i które są jeszcze przed nami wiedza o tym, co właściwie przedstawia tytułowy Wizerunek, co reprezentuje i o co w nim chodzi zapraszam do przeczytania tego długiego artykułu. Należy czytać go z pewnym skupieniem, gdyż został on zestawiony przez ludzi bardzo obeznanych z tematem i przeczytanie go uzupełni bardzo dobrze wiedzę o Matce Bożej Ostrobramskiej, także tę wiedzę, której część oławską w powyższym wpisie podałem.
Oto ten odnośnik:

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/mb-ostrobramska-na-czasy-ostatnie

 2,609 total views,  1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *