Prawdziwa Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski – 31. 10. 2020r. w Świebodzinie!

Jak wiemy ze współczesnych Orędzi – 20. lutego 2020r. miała miejsce Intronizacja w Niebie, czyli Pan Jezus otrzymał od Boga Ojca koronę Króla Polski. Od tego czasu wzrosła znacznie władza Pana Jezusa nad Polską.

31. października nastąpiła ziemska Intronizacja, z zachowaniem wszelkich prawideł przekazanych w różnych Orędziach, głównie danych przez S.B. Rozalię Celakównę. Był ks. abp. Andrzej Dzięga, byli przedstawiciele parlamentu. Zachowano wszelkie prawidła należyte Intronizacji i została ona przyjęta. Radość winna nas ogarnąć bardzo wielka.

Podstawowym materiałem filmowym jest ten plik z kanału WPosłudze, dokumentującego działalność współczesnego wizjonera – Grzegorza Wróblewskiego z Leszna.

Film znajdziemy też na CDA, Glorii.tv, a przede wszystkim polecam pobranie go na swój dysk (1,9GB). Przez pierwsze 40 minut prorok Grzegorz wyjaśnia znacznie tego Wydarzenia, a potem następuje czterogodzinna Intronizacja.
Stąd możemy pobrać film na swój dysk (przejeżdżamy w dół strony i tam będzie opcja „pobierz plik”):

https://wrzucplik.pl/pokaz/2104322—5vlt.html

 

Więcej materiałów o Intronizacji znajdziemy na stronie https://przymierzemilosci.pl

Propagujmy też i rozsyłajmy poniższy wizerunek!

Można zamówić takie właśnie wizerunki, dzwoniąc pod numer telefonu 507-015-737. Jest to akcja rozsyłania tych wizerunków i im można podać ile ich chcemy i dowiemy się wszystkiego, jak to wygląda.

 

 10,040 total views,  1 views today