Stanowcze VETO ze strony Nieba wobec demonicznych „szczepień covidowych”!!!

Demonizm i zło tych szczepień zostały najpełniej oddane w Księdze Prawdy (zatwierdzonej w Orędziach dawanych mistyczce Annie od Jezusa, które to Orędzia nie budzą najmniejszych wątpliwości teologicznych, gdy są analizowane z wiarą i rozumem). Pamiętajmy, że

ORĘDZI O TYM, ŻE TO SZCZEPIENIE JEST ZŁEM, WIELKIM DEMONIZMEM, ŻE PRZYNIESIE OGROMNE SPUSTOSZENIE DUCHOWE I WYNISZCZY CZŁOWIEKA JEST CAŁE MNÓSTWO!!!

 Odnośnik – Księga Prawdy na temat szczepień

A tutaj jedno przykładowe Orędzie dane mistyczce Annie od Jezusa:

15.01.2021r. godz. 10:27

Jezus: Tak, Aniu, wszystko jest w Moim ręku, gdyż wszystko Mi powierzasz. Troski twoje, decyzje, kłopoty, rodzinę, osoby, co do ciebie piszą, i wszystkie ich sprawy. Miłość Moja pragnie prowadzić każdą duszę i teraz, gdy ucisk wzrasta, wiele dusz musi podjąć trudne decyzje.
Teraz, gdy szczepienia są ciągłym tematem w mediach, dusze wierne stoją przed trudnym wyborem. Wielki nacisk społeczny może spowodować, że przyjmą szkodliwe dla siebie szczepienia. I myślą, że mogą stracić pracę, co zrobią z dziećmi, które muszą iść do szkoły. Trudne to sprawy, gdyż niektórzy będą zmuszeni do zaszczepienia.
Co wtedy może was uratować, Moje drogie dzieci?
Maryja jest wam ratunkiem, Maryja wam wyprosi potrzebne łaski, Maryja was wyprowadzi i ochroni. Totus Tuus, oddanie Maryi, ukryje was pod jej płaszczem. Zło w szczepionce, które niszczy organizm, i zło duchowe, które jest w szczepionce, sprawia, że dusza idzie na zatracenie. Jak się przed tym można obronić?

  • ,,Jezu, Ufam Tobie, siebie powierzam Tobie przez ręce Maryi. Orędowniczko nasza, Matko nasza, ratuj nasze dusze i ciała, pod Twą Obronę się uciekamy. Płaszcz Twój naszym schronieniem, Tobie Ufamy, Tobie się zawierzamy, i swoje rodziny, i nasze dzieci. Bądź z nami, Maryjo, byśmy w chwili próby zwyciężyli dzięki łasce Bożej.”

– Dziękuję, Jezu, za tą modlitwę. Spraw, Panie nasz Miłosierny, by każda dusza mgła się bronić. Wskaż każdej duszy drogę wyjścia i chroń te wszystkie dusze, w szczególny sposób te, które będą zmuszone się zaszczepić.

Jezus: Zaufanie Bogu jest miarą miłości każdej duszy. I wiele dusz martwi się, co teraz zrobi, co z nimi się stanie i z ich rodzinami.
Byt, to ważna sprawa, i życie w biedzie jest złem. Lecz czasem z pracy trzeba będzie zrezygnować, czasem trzeba będzie skromnie żyć i z przyjemności rezygnować. Dusze wierne pragną wszystko czynić dla Boga, dusze poszukujące się wahają i mogą ulec naciskowi, dusze letnie są zbyt słabe, by się sprzeciwić. Zaś grzesznicy ulegną lękowi i uwierzą w kłamstwo; kłamstwo, które się szerzy przez media.
Moje drogie dzieci, nie ulegajcie lękowi ani naciskom społecznym, ufajcie Bogu, ufajcie Mej Matce, Maryi. Czas ucisku jest wielkim trudem, jednak patrzcie z nadzieją na przyszłość. Wpatrujcie się w Moje Oblicze pełne pokoju, bierzcie jak najczęściej udział w Eucharystii, przyjmujcie Komunię Świętą w godny sposób, na klęcząco i do ust, trwajcie w stanie łaski uświęcającej i nie odkładajcie Spowiedzi Świętej.
Życie wasze blisko Boga i blisko Najświętszej Maryi jest darem radości i pokoju Bożego. Miłość Moja nigdy was nie opuści, a wierność wasza zostanie wynagrodzona po stokroć. Ufajcie, Ja Jestem waszym Bogiem, Krew i Woda Mojego Miłosierdzia Źródłem Łaski, a Maryja, Matka Moja, ratunkiem na te czasy.

 

Poniżej jeszcze mała ulotka do pobrania i wydruku (w formacie połowy kartki A4, czyli na stronę wychodzą dwie ulotki drugiem obustronnym):

Szczepienia – mini ulotka PDF

 524 total views,  1 views today