Współczesne wykłady apokaliptyczne cenionych Księży

W Polsce działają kapłani, którzy wiedzą o sprawach apokaliptycznych, nie lekceważą ich i traktują je poważnie. Należy przyjrzeć się ich pracom, aby zaczerpnąć mądrości na czasy, które są i które jeszcze nadejdą.


Pan Jezus o stronie internetowej ObjawieniaOlawskie.pl do mistyka Cypriana Polaka (fragment):
Piątek, 18 października 2019r.
00:20
https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/10/17-x-2019-pouczenia-giewont-o-stronie.html

„Niech będą zakładki do innych objawień Mojej Matki. Niech będzie zebrane to co o Matce Bożej Ostrobramskiej jest u Z. Grochowskiej, M. Michaliny od Apokalipsy, u Ciebie i innych.
Niech będzie załączone to co ksiądz Murzinski mówi o Czasach Ostatnich i inni maryjni kapłani tacy jak Glas, Chmielewski, Pelanowski, inni.
Zatem niech cała strona będzie maryjna z linkami, zakładkami do innych ważnych rzeczy maryjnych nie tylko Objawień.”


Ks. dr Paweł Murziński

Najbardziej na poważnie biorący Księgę Apokalipsy ksiądz, bioracy dokładnie, wielką jego zasługą jest sięganie do proroctw starotestamentalny, zauważa także, że Apokalipsę nie można postrzegać jako czegoś odrębnego, ale w odniesieniu do innych ksiąg, zwłaszcza do Księgi Daniela.

Ks. Murziński nie wspominał o „Poemacie Boga Człowieka” spisanym przez mistyczkę Marię Valtortę, ale tam znajdziemy taki fragment, który doskonale wypełnia to, co sam mówił:

Księga III – Drugi rok życia publicznego
36. U STÓP GÓRY.
SZABAT PO KAZANIU NA GÓRZE

http://www.objawienia.pl/valtorta/valt/v-03-036.html

Pan Jezus:
„A czyż nie było bardzo świętym dla Pana miejsce zepsute, w którym żył jako niewolnik prorok Daniel? Było święte dzięki świętości Jego sługi, który uświęcił to miejsce w takim stopniu, że zasłużył na wzniosłe proroctwa o Chrystusie i o Antychryście – klucz do czasów aktualnych i czasów ostatnich.”

Tutaj skromny przykład takiego wykładu ks. Murzińskiego, bardzo cennego. Warto posłuchać wszystkich częsci i innych publikacji internetowych tego kapłana:
Ks. Piotr Glas

Posługujący w krajach anglojęzycznych egzorcysta, rekolekcjonista, którego próbowano uciszyć na różne sposoby. Warto posłuchać, kto mało zna wykłady tego Kapłana. W kontekście apokaliptycznym warto zapoznać się zwłaszcza z wykładem dotyczącymi Objawień Matki Bożej w Quito (1610-1634):

Inne informacje o Objawieniach w Quito:
http://www.duchprawdy.com/quito.htmlKs. Dominik Chmielewski SDB

Ceniony rekolekcjonista, który nie stroni od tematów Apokaliptycznych:O. Augustyn Pelanowski OSPEE

Zakonnik pauliński, od którego odcinają się przełożeni zgromadzenia, prześladowany za głoszenie w porę i nie w porę, wypowiadał się na tematy apokaliptyczne wielokrotnie, sam także otrzymuje Orędzia, przykładem było Orędzie Pana Jezusa skierowane do prezydenta III RP, Andrzeja Dudy:
https://www.fronda.pl/a/o-augustyn-pelanowski-otrzymal-od-boga-proroctwo-o-andrzeju-dudzie,109071.html

Przykładowy inny film związany z  O. Pelanowskim:Wielu prelegentów

Film, stanowiący połączenie wypowiedzi kilku osób, w tym wymienionych wcześniej kapłanów w przekazie na tematy Apokaliptyczne:

 1,271 total views,  1 views today