Matka Boża wzywa do powrotu do tradycyjnej liturgii Kościoła

Matka Boża do wizjonera Kazimierza Domańskiego w Oławie 2.01.1988r.:

W Kościele mego Syna Msza Święta musi być sprawowana tak, jak dotychczas. Słudzy mego Syna i moi powinni odprawiać Mszę Świętą twarzą do ołtarza i powinien być stół Pański tak, jak było poprzednio. Ciało mego Syna ma być podawane klęczącym, a balaski powinny być nakryte białym płótnem, gdyż wiele kruszyn Ciała mego Syna spada na ziemię. Trzeba pamiętać o tym, że to jest Ofiara Mszy Świętej. W każdej Mszy Świętej nieustannie jest obecny Pan Jezus. Żaden sługa nie może zmuszać wiernych, aby Ciało mego Syna przyjmowali na stojąco. Na Obliczu mego Syna wiele jest danych znaków, jak spływa Krew Jego. Tak wszyscy ranią Serce mego Syna. Ludzkość na ziemi powinna pokornie przyjmować Ciało Pana Jezusa.”

 

Pan Jezus Chrystus Król do Kazimierza Domańskiego – 24 XI 1996. — Wigratzbad, Niemcy

Pan Jezus schodzi z Nieba w otoczeniu Aniołów.
„Ja, Jezus Chrystus, Król zszedłem dzisiaj, mój synu, w tej świątyni. Wybrałem tę świątynię, bo w niej kapłani idą tą drogą, którą Ja wskazałem zgodnie z nauką Kościoła Świętego. Tu Msze Święte są odprawiane tak, jak kiedyś kapłani je odprawiali. Wybrałem to miejsce przy tej mojej figurze Chrystusa Króla z otwartym Sercem. Moje Serce raduje się, że tę misję tak wypełniliście w tych dniach, w tych krajach.”


[dop. strony ObjawieniaOlawskie.pl – musiała ta Msza Święta i podane Orędzie mieć miejsce w seminarium Bractwa Św. Piotra (FSSP), gdzie sprawowane są tylko Msze w rycie tradycyjnym, bo tam ma owo Bractwo swoją główną siedzibę]


Tutaj warto polecić całkiem sprawną wyszukiwarkę Mszy Świętych w rycie rzymskim, czyli trydenckich. W takich Mszach są spełnione żądania liturgiczne, jakie Niebo kierowało właśnie w Oławie. Wyszukiwarka oferuje dosyć aktualną mapę takowych Mszy w kraju, aczkolwiek jeśli np. chcemy pojechać gdzieś dalej na taką Mszę, to musimy sprawdzić z innego także źródła, dla potwierdzenia:
http://msza.net

 262 total views,  1 views today