Matka Boża wzywa do powrotu do Mszy Wszechczasów, prawdziwej liturgii Kościoła!

Matka Boża do wizjonera Kazimierza Domańskiego w Oławie 2.01.1988r.:

W Kościele mego Syna Msza Święta musi być sprawowana tak, jak dotychczas. Słudzy mego Syna i moi powinni odprawiać Mszę Świętą twarzą do ołtarza i powinien być stół Pański tak, jak było poprzednio. Ciało mego Syna ma być podawane klęczącym, a balaski powinny być nakryte białym płótnem, gdyż wiele kruszyn Ciała mego Syna spada na ziemię. Trzeba pamiętać o tym, że to jest Ofiara Mszy Świętej. W każdej Mszy Świętej nieustannie jest obecny Pan Jezus. Żaden sługa nie może zmuszać wiernych, aby Ciało mego Syna przyjmowali na stojąco. Na Obliczu mego Syna wiele jest danych znaków, jak spływa Krew Jego. Tak wszyscy ranią Serce mego Syna. Ludzkość na ziemi powinna pokornie przyjmować Ciało Pana Jezusa.”

 

Pan Jezus Chrystus Król do Kazimierza Domańskiego – 24 XI 1996. — Wigratzbad, Niemcy

Pan Jezus schodzi z Nieba w otoczeniu Aniołów.
„Ja, Jezus Chrystus, Król zszedłem dzisiaj, mój synu, w tej świątyni. Wybrałem tę świątynię, bo w niej kapłani idą tą drogą, którą Ja wskazałem zgodnie z nauką Kościoła Świętego. Tu Msze Święte są odprawiane tak, jak kiedyś kapłani je odprawiali. Wybrałem to miejsce przy tej mojej figurze Chrystusa Króla z otwartym Sercem. Moje Serce raduje się, że tę misję tak wypełniliście w tych dniach, w tych krajach.”


[dop. strony ObjawieniaOlawskie.pl – musiała ta Msza i podane Orędzie mieć miejsce w seminarium Bractwa Św. Piotra (FSSP), gdzie sprawowane są tylko Msze w rycie tradycyjnym, bo tam ma owo Bractwo swoją główną siedzibę]


Tutaj warto polecić całkiem sprawną wyszukiwarkę Mszy Świętych w rycie rzymskim, czyli trydenckich. W takich Mszach są spełnione żądania liturgiczne, jakie Niebo kierowało właśnie w Oławie. Wyszukiwarka oferuje dosyć aktualną mapę takowych Mszy w kraju, aczkolwiek jeśli np. chcemy pojechać gdzieś dalej na taką Mszę, to musimy sprawdzić z innego także źródła, dla potwierdzenia:
http://msza.net

Nie bójmy się także chodzić na Msze Święte do Bractwa kapłańskiego FSSPX, gdyż znajdziemy tam wielu pobożnych kapłanów oraz wiernych a przede wszystkim godnie sprawowaną Mszę Świętą zawsze tylko w rycie tradycyjnym. Na bractwo to są rzucane ciągle ataki oraz zniewagi i tak zwane „argumenty prawne”, ale to niedługo czeka wszystkich pobożnych kapłanów świata – każdy jeden będzie nazwany zwodzicielem i schizmatykiem, także nie przejmujmy się tym, chodźmy jak najczęściej na Msze do Bractwa, a jeśli mamy blisko taką kaplicę, to Panu Bogu dziękować. Oto wyszukiwarka:
https://www.piusx.org.pl/kaplice

Pamiętajmy także o kapłanie wyklętym, który w sprawie Mszy Świętej w rycie rzymskim toczy tak ciężkie bitwy, a który jest wszędzie zamilczany. Niewygodny nikomu, upomina także innych kapłanów, aby np. nie odprawiali Mszy św. w pół godziny, bo to nie przystoi. Ksiądz Michał Woźnicki SDB z Poznania jest takim człowiekiem, który wbrew wszystkim toczy ciężkie bitwy o Mszę Świętą. Choć nie jest nieomylny w pomniejszych aspektach swojego programu duszpasterstwa, to jednak jego kampania na rzecz Mszy Świętej jest wyjątkiem w kraju i wielkim ościeniem dla sił zła:
https://wobroniemszy.pl/

 83 total views,  1 views today