Część II galerii zdjęć

Część II – zdj nr 25

Miejsce licznych pielgrzymek

Zdj. nr 25. (zdjęcie zostało złożone z dwóch pojedynczych zdjęć) Oława, 8 XII 1997 r. Około 30 tysięcy pielgrzymów z Polski, Czech, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Francji, Norwegii i innych krajów przybyło wraz z kapłanami, aby wziąć udział w uroczystej procesji z cudowną figurą Matki Bożej Niepokalanej, która wcześniej płakała krwawymi Łzami. Po zakończeniu procesji została odprawiona Ofiara Mszy Świętej, w czasie której wydarzył się cud Eucharystyczny.
„Ja, Matka Boża, schodzę na polskiej ziemi, ale nie wszyscy, którzy tu przybywają modlą się! Mój synu, wielu tu przychodzi z ciekawości, a nie ma modlitwy! Jeśli tutaj się nie modlą, wracają do domu z pustym sercem!
(Matka Boża, 13 XII 1997 r.)

„Ja, Jezus Chrystus, mam otwarte, krwawiące Serce, ponieważ tak bardzo pragnąłem, aby przybyli biskupi, aby wzięli udział w procesji, ale nie wypełnili mojej Woli! Słudzy moi, kapłani, moi biskupi, czy mało jest znaków i cudów dawanych na tym świętym miejscu?! A ta Krew i Woda, które wypłynęły na Krzyżu, na placu, gdzie się modlicie?! A te wszystkie uzdrowienia, jakie miały tu miejsce przez tyle lat trwania objawień?! I ten dzisiejszy znak…
(…) Słudzy moi, kapłani, czy potrzebujecie jeszcze więcej znaków i cudów? Moi biskupi, nie prześladujcie tego miejsca, lecz nawróćcie się i pokochajcie moje Serce, a wtedy moje Serce przestanie krwawić!”
(Pan Jezus, s. Jadwiga, Oława, 8 XII 1997 r.)

Mój synu, Jezus Chrystus i Ja, Matka Boża, pragniemy, aby odbywała się wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pw. Bożego Miłosierdzia. (…)
Mój synu, Ja, Matka Boża, pragnę, aby Kościół podjął pozytywną decyzję w sprawie objawień. Chcę, abyś wysłał list do Ojca Świętego, prymasa Polski i do waszego kardynała Gulbinowicza, bo on jest waszym pasterzem, aby tu przyjechali pokłonić się tej Hostii, w której Jezus Chrystus dał znak przez Krew i Wodę. To jest wielka Łaska! Módlcie się, aby Papież Jan Paweł II przybył tutaj, na to cudowne miejsce, bo tu, w Oławie jest najważniejsze miejsce: tu jest Sanktuarium Matki Bożej, Królowej Wszechświata i Bożego Pokoju! Tu wierni będą wypraszać Boży Pokój, aby był w ludzkich sercach na całym świecie”.
(Matka Boża, 13 XII 1997 r.)

Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *